fbpx

Філармонія дарує свою любов дітям з передмістя

0

У місті Південне, що на Харківщині, мешкає багато малечі, які стали вимушеними переселенцями, а ще творчо-обдаровані діти, які обожнюють мистецтво і хто знає можливо серед них, є наші майбутні колеги 😉

Артисти Харківської філармонії завітали до міста Південне, щоб подарувати концертну програму “Моя любов філармонія”, а ще вир дивовижних емоцій та вражень дітям, які так чекали нас у гості.

Затамувавши подих, усі присутні, почули нові для себе музичні інструменти: лютню, арфу, пан-флейту, разом заспівали під сопілку, а скрипка і гітара, хоч і були знайомі, проте зачарували своїм звучанням усіх довкола і кожна пісня знаходила свій власний відгук у дитячих серцях.

Справжнім дивом стало ілюзійне шоу – неймовірний захват у маленьких очах і добра магія огорнули усе навколо.

І так тепло та радісно стає від щирих оплесків, танців малечі на місцях, почутого “браво” після кожного виступу артистів!

У концертній програмі “Моя любов філармонія” взяли участь:

народна артистка України Ніна Шестакова, заслужена артистка України Олена Подус, заслужений артист України Василь Дмитренко, лауреат міжнародних конкурсів Альбіна Житеньова, артист оригінального жанру, учасник європейських шоу-програм, ілюзіоніст Юрій Урицький та майстер художнього слова Роман Байрактар.
Програму підготувала головний режисер Тамара Ганусова.

Дякуємо за гостинність та теплий прийом. Обов’язково завітаємо ще, бо нас чекають!

Share.

Comments are closed.