fbpx

Інструментальний ансамбль «3+2». Три плюс два

инструментальный ансамбль 3+2Ансамбль «Три плюс два» був створений у 1998 році зі студентів Харківського університету мистецтв ім. І. П. Котляревського. В 1999 р. колектив стає лауреатом другої премії міжнародного конкурсу в м. Клингенталь (Німеччина). Цього року в складі «Біс+Х» ансамбль отримує також першу премію І-го Національного конкурсу артистів естради в номінації «Інструментальні ансамблі» (2002 р.). В 2007 р. отримує Гран-прі на І-му Міжнародному конкурсі-фестивалі народної музики «Самородки-2007» в Севастополі.

До складу інструментального ансамблю «Три плюс два» входять:
Ігор Снєдков (баян, кнопковий акордеон).
Сергій Костогриз (балалайка).
Наталя Башмакова (домра-прима, домра-альт).
Людмила Афоніна (домра-контрабас, акордеон).
Володимир Гольцов (ударні інструменти).

Ансамбль «3+2» неодноразово виступав у Німеччині, Росії, Франції, а також у престижних залах України. В його репертуарі – популярна інструментальна музика: народна, естрадна, джазова та академічна. Для творів всіх напрямів музиканти знаходять нетрадиційне, яскраве та оригінальне трактування. Високий професіоналізм, ансамблева зіграність та артистизм виконавців – все це приваблює глядачів різних вікових та професійних категорій. Інструментування та аранжування створюють самі учасники колективу.

З інструментальним ансамблем «3+2» постійно співпрацюють провідні харківські солісти-вокалісти, заслужені та народні артисти України. Репертуар колективу постійно оновлюється. Музиканти виконують фантазії на українські, російські, неаполітанські пісні, популярну інструментальну музику, вальси, танго, фокстроти тощо.

Керівник інструментального ансамблю «Три плюс два» – професор кафедри народних інструментів Харківського університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, лауреат міжнародних конкурсів Ігор Снєдков.

Знайти концерти за участю «Три плюс два» можна в нашій афіші.