fbpx

За новорічним настроєм у Харківську філармонію. Програма передсвяткових заходів

0

27 листопада — Найчарівніший та найріздвяніший балет Петра Чайковського «Лускунчик» на сцені Великого залу відкриває передноворічну програму! Виконують провідні солісти Національної опери України Станіслав Ольшанський та Юлія Москаленко. Супроводжує симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка.

14 грудня – Передсвятковий Mozart baby+! 4-ий концерт циклу музики, що розвиває інтелект. Програма для наймолодших слухачів, майбутніх мам та незабутнє дозвілля для всієї родини. Ведучі — Ірина Баришевська та Андрій Пеньков.
Після концерту на малюків чекає майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки, а для вагітних відбудеться лекція від Христини Малєєвої «Способи знеболення або як диригувати симфонією пологів».

19 грудня — Святковий концерт до Дня Святого Миколая, сповнений чарівного настрою та святкових традицій, легкої класики та веселих сюрпризів, «Чудеса музики для дітей» з ведучою Іриною Баришевскою та відомим педіатром Андрієм Пеньковим.
За найбільшим в Україні органом Alexander Schuke Станіслав Калінін.
В концерті бере участь дитячій оркестр KharkivMusicFest, керівник — Віктор Ашмарін.

25 грудня — Різдвяний концерт органної та хорової музики «Містерія Різдва». Месу Ф. Мартена, Святкову Літургію (Missa festiva) для хору та органу О. Гречанінова виконують академічний хор імені В. Палкіна та органіст Станіслав Калінін. В програмі концерту й інші відомі органні твори Й. С. Баха, О. Мессіана, Л. Вьєрна.

27 грудня — Казкова музична вистава «Різдвяні дива» від дитячого театру «Каламбур».

Детальна інформація про кожний передсвятковий концерт та квитки онлайн на нашому сайті в розділі «Афіша»:
http://filarmonia.kh.ua/afisha/
Швидке бронювання квитків на обраний вами концерт філармонії за телефоном:
(067) 31 66 300
(050) 400 48 08 (Viber)

Share.

Leave A Reply