fbpx

Вітаємо Юрія Янка з присвоєнням звання почесного доктора Каразінського університету!

0

У вівторок, 29 січня 2019 року, у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна проходило засідання Асамблеї вчених рад, присвячене 214-й річниці від дня відкриття вишу.

Одразу після доповіді ректора університету Віля Бакірова відбулася інавгурація  Doctor Honoris Causa («Почесний доктор Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна») Юрія Янка й Олександра Ярославського.

Положення про присвоєння почесних звань  Каразінського університету передбачає вшанування званням «Почесний доктор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна» визначних вітчизняних і зарубіжних вчених, громадських діячів, діячів культури та мистецтва, що мають заслуги перед Українською державою та вишем. Окрім того, відзначений званням «Почесний доктор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна» отримує диплом установленого зразка, а його ім’я заноситься до «Книги почесних докторів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна», що зберігається в музеї історії університету.

Зазначимо, що почесними членами та почесними докторами університету в різні часи було обрано  І. В. Гете і О. Гумбольдта, Івана Франка і Лева Толстого, П. П. Семенова-Тян-Шанського та інших. Серед почесних докторів університету — і перший президент України Михайло Грушевський. 

Share.

Leave A Reply