fbpx

Високопосадовці на чолі з Президентом відвідали Харківську обласну філармонію

0

В рамках робочої поїздки на Харківщину Президент України Петро Порошенко проінспектував хід реконструкції філармонії та поспілкувався з її директором – головним диригентом Юрієм Янко. Серед інших, до філармонії завітав і міністр культури України Євген Нищук, і губернатор Харківщини Юлія Світлична.

За словами будівельників, реконструкція йде за планом і до кінця року об’єкт планується здати. Юрій Янко повідомив, що вже має ідеї щодо концертної програми грандіозного відкриття Великого залу філармонії, яке має відбутися наступного року: “Саме в цьому залі колись відбулася прем’єра опери М. Лисенка “Тарас Бульба”, тож було б добре віддати данину історії та виконати увертюру цього шедевру української музики”.

Зазначимо, що делегація високопосадовців прибула до Харкова для участі у Х Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи». За інформацією ЗМІ, Президент також має намір відвідати урочистості з нагоди 25-річчя заснування Національної академії правових наук, який пройдуть в юракадемії, та відкрити реконструйовані стадіон «Авангард» в Дергачах і дорогу Харків – Охтирка.


Share.

Leave A Reply