fbpx

Святкова програма для малюків. Харківська філармонія запрошує

0

Програма дитячих концертів січня

2 та 6 січня о 14:00 у органному залі філармонії на вас чекає романтична казка Ернеста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик», що прозвучить під чарівну музику Петра Чайковського. Святковий настрій подарують майстер художнього слова Тетяна Андрієвська та органіст Станіслав Калінін.

3 січня о 16:00 та 5 січня о 14:00 на сцені Великого залу «Різдвяні дива», казкова новорічна родинна вистава від дитячого театру «Каламбур».

4 січня о 14:00 — легка класика, орган, дитячий оркестр, святковий настрій для всієї родини, подарунки та сюрпризи — це новорічні «Чудеса музики для дітей» з Андрієм Пеньковим Та Іриною Баришевською.

18 січня о 15:00 запрошуємо маленьких меломанів на перший у Новому році «Mozart baby+». Улюблений цикл концертів музики, що розвиває інтелект, для найменших слухачів та майбутніх мам. Продовжуємо радувати чарівними мелодіями та дивувати яскравими образами.

19 січня о 14:00 — Недільний концерт органної музики для дітей і батьків. Для вас шедеври популярної органної музики виконує лауреат міжнародних конкурсів Станіслав Калінін!

Ознайомитись з детальною програмою кожного концерту чи придбати квитки онлайн можна на нашому сайті у розділі «Афіша».

Share.

Leave A Reply