fbpx

З 21 лютого по 4 березня Харкiвська філармонія запрошує вiдвiдати фестиваль «Impreza»

0

З 21 лютого по 4 березня у Харківській філармонії відбудеться фестиваль «Impreza», у межах якого поєднується, здається, непоєднуване – бароко i contemporary dance, музика Стравiнського i поэзiя Сергiя Жадана та багато iншого.

Про свій проект у філармонії харкiвський поет розповiв так: «Наше завдання – подивитися на музику Стравінського під новим кутом З одного боку, це дійсно поєднання непоєднаного. З іншого – це речі, які самі просяться до якогось експерименту. Тому я ставлюся до цього з великим інтересом і хвилюванням, що з цього вийде»

Сергiй Жадан відзначив, що вiн підтримує такi неординарні починання Харкiвської філармонії:

“Мені, насправді, дуже подобається, що філармонія намагається якось розширювати аудиторію, в хорошому сенсі – не заграючи з публікою, а пропонуючи щось нове, пропонуючи щось цікаве. Мені здається, що це дуже правильно, дуже своєчасно. Тому що, на мою думку, в чому проблема Харкова? Харків має величезний культурний потенціал. Тут багато цікавих, талановитих, креативних людей. Єдина біда, що ми всі, наше середовище – страшено замкнуте. Письменники живуть самі по собі, музиканти — окремо, художники — десь біля галерей. Рідко ми перетинаємось. А натомість виявляється, що у нас й інтереси спільні, й рухаємося ми в одному напрямку. Варто якось поєднуватися нам, щоб це викликало зацікавлення у великої кількості людей”.

Фото – nakipelo.ua

Share.

Leave A Reply