fbpx

Музиканти з Китаю завітають до Харківської філармонії. Що звучатиме на концерті 19 серпня

0

До Харківської філармонії завітають піаністи та диригент із Китаю. Разом із симфонічним оркестром Харківської філармонії вони виконають таку програму:

В. А. Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром № 23 ля мажор K 488 /Лю Юхан, Китай/
М. Равель. Концерт для фортепіано з оркестром №1 соль мажор /Фен Ваньці, Китай/
С. Рахманінов. Концерт для фортепіано з оркестром No 2, Op. 18 /Чжан Цзяї, Китай/
Симфонічний оркестр Харківської філармонії
Диригент — Янь Цзянань /Китай/

 

Янь Цзянань. Диригент оркестру Тяньцзінського оперного театру, диригент Тяньцзінського молодіжного симфонічного оркестру та головний диригент Бейанського молодіжного симфонічного оркеструТяньцзіньского університету.

Лю Юхан.13 років, наймолодша школярка, що вступила до Консерваторії Тяньцзіня. Почала навчатися грі на фортепіано у віці чотирьох з половиною років. Має багато нагород, неодноразово посідала перше місце в конкурсах для піаністів, учасниця фіналу 6-го Міжнародного конкурсу піаністів імені Й. Брамса, посіла перше місце в професійній молодіжній групі з найвищим рейтингом серед фіналістів конкурсу.

Фен Ваньці. Переможниця міжнародного конкурсу, доцент Музичної консерваторії Тяньцзіня, директор Професійного комітету піаністів Асоціації музикантів Тяньцзіня, член Професійного фортепіанного комітету Асоціації китайських музикантів.

Чжан Цзяї. Подорож у світ фортепіано розпочав у віці 3 років, і вже в 6 років удостоєний першої премії: здобув золоту медаль у конкурсі піаністів “Кубок Таншань Сін Хай”. З тієї пори він часто виступає та посідає перші місця в конкурсах для піаністів, навчався в різних музикантів в рідній країні і за кордоном, його педагогами були Лі Чіфан, Інь Ченцзун, Ланг Ланг та інші музиканти.

Чекаємо на вас 19 серпня о 19:00 у великій залі.

Share.

Leave A Reply