fbpx

Концертний тиждень 20.12 — 26.12

0

21 грудня — “Новорічна прелюдія”

Передноворічний концерт популярних творів відомих композиторів світу у виконанні провідних солістів та колективів філармонії.
 
 
 
 
 
buybutton


22 грудня — «Alleluja»

Концерт західно-європейської вокальної музики. Твори Г. Генделя, Дж. Перголезі, В. Белліні, Д. Скарлатті, Х. Глюка, Й. С. Баха та інших композиторів виконує Артем Бражник /тенор/. За роялем та пультом органа Станіслав Калінін.
 
 
 
 
buybutton


23 грудня — “Восторг любви”

Вечір романсів. Відомі твори П. Булахова, М. Шишкіна, Е. Абази, М. Зубова, І. Дунаєвського, М. Фрадкіна, О. Петрова та пісенні хіти з репертуару Клавдії Шульженко прозвучать у виконанні лауреата міжнародних конкурсів та фестивалів Вікторії Гіголаєвої /сопрано/. За фортепіано заслужений діяч мистецтв України Олександр Скляров.
 
 
buybutton


24 грудня о 14:00 — «Лебедине озеро». Музична казка для дітей у супроводі органа

Концерт для всієї родини у затишній атмосфері органного залу. Звучить музика з балету П. І. Чайковського «Лебедине озеро» в транскрипції для органа. За пультом органа лауреат міжнародного конкурсу Станіслав Калінін. Художнє слово — Юрій Мережко.
 
 
 
buybutton


24 грудня о 18:30 — Музика європейського органного Різдва

Різдвяний концерт відомих органних творів. Виконує лауреат міжнародного конкурсу Станіслав Калінін.
 
 
 
 
 
buybutton


26 грудня о 14:00 (Великий зал) — Пісочний спектакль «Пригоди Піноккіо»

Пісочний спектакль для всієї родини. За мотивами казки італійського письменника Карло Коллоді пісочно-візуальний театр «Артист» відтворить свою авторську інтерпретацію. Злиття класичної музики, пісочної анімації та художнього слова. «Пригоди Піноккіо» – це захоплююча, повчальна історія про дерев’яного чоловічка, який через свою лінь і неслухняність потрапляє в різноманітні життєві пригоди.
 
 
buybutton


26 грудня о 18:30 (Органний зал) — RockOrganShow

Найпопулярніші твори Scorpions, Deep Purple, QUEEN, Andrew Lloyd Webber, The Beatles (Michelle, Yesterday, Let it be), ABBA можна почути в аранжуванні для органа.
За пультом органа — Олена Удрас /Одеса/.
Вокал — Микита Волков та Юлія Лунга /Одеса/.
 
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply