fbpx

Концертний тиждень 13.12 — 19.12

0

15 грудня — Олександр Скрябін. Магія Вогню

Цього вечора звучатимуть фортепіанні твори до 150-річчя від Дня народження великого композитора у виконанні Ігоря Чичканова /рояль/.
 
 
 
 
 
buybutton


16 грудня — Trio Mezzo. Grande Amore

Світові хіти про кохання Е. Морріконе, Дж. Фонтана, Ф. Бочча, В. Меладзе, А. Бабаджаняна, Л. Томпсона, Ф. Уайлдхорна, Э. Граньяньєлло, С. Шварца виконують Валерія Господинько, Юлія Пересада та Олександра Кузьміна.
За участю Ольги Юріної /сопрано/, заслуженого артиста України Василя Дмитренка (скрипка), Станіслава Калініна (орган), Євгенії Присяжної (фортепіано), Анни та Сергія Тихонравових (гітара).
 
buybutton


17 грудня — Джазові вечори з Сергієм Давидовим

В програмі концерту імпровізації на авторські теми та джазові стандарти у виконанні Якова Цвєтінського /труба/, Олександра Рукомойникова /саксофони/, Сергія Давидова /рояль/, Костянтина Іоненка /контрабас/, Дмитра Литвиненка /барабани/.
 
 
 
 
buybutton


19 грудня о 14:00 (Великий зал) — Аліса в країні чудес

Знаменита казка Льюїса Керролла, яку люблять і дорослі, й діти, виконана в техніці пісочної анімації під музику. Лауреат міжнародного конкурсу з пісочної анімації Катерина Дзюба «оживить» незвичайних персонажів популярної казки. До початку вистави на юних глядачів чекає зустріч зі справжніми мешканцями Країни чудес та велика зона селфі. Кожен гість зможе спробувати себе у ролі художника на спеціальному столі для малювання піском.
 
buybutton


19 грудня о 18:30 ( Органний зал) — Святковий органний концерт до Дня Святого Миколая

Солістка Олена Удрас /орган, Одеса/ створить святковий настрій, виконуючи легкі класичні твори за пультом найбільшого органа в Україні.
 
 
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply