fbpx

Концертний тиждень 25 листопада – 1 грудня

0

27 листопада — «Моя любов»

Концерт, присвячений 20-річчю творчої діяльності лауреата міжнародних та національних конкурсів Марії Стецюн. В програмі концерту «Моя любов» відомі твори К. Веласкеса, Т. Альбіноні, Д. Модуньо, А. Бабаджаняна, М. Стецюн, Р. Паулса, М. Тарівердієва, І. Ніколаєва у виконанні вокального ансамблю «Романтик-бенд», художній керівник Андрій Апарін, вокалістів: Анара Абрамкіна, Євгена Копєйченка, Поліни Поврозіної та Поліни Тихонравової. У концерті також беруть участь заслужений артист України Василь Дмитренко /скрипка/ та лауреати міжнародних конкурсів: Сергій Сердюк /баян/, Станіслав Калінін /фортепіано/, Анна Куценко /фортепіано/ та гітарний дует Анни та Сергія Тихонравових.
buybutton


27 листопада – Балет «Лускунчик»

Знаменитий різдвяний балет геніального П. І. Чайковського у виконанні провідних солістів Національної Опери України Станіслава Ольшанського та Юлії Москаленко. Супроводжує симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням головного диригента Юрія Янка.
 
 
 
buybutton


28 листопада о 18:30 (Органний зал) — Музика при свічках

Концерт третій «Прага, Будапешт» із циклу «Велична музика величних мiст». Виконують солісти філармонії.
 
 
 
 
 
buybutton


28 листопада о 19:00 (Новий Великий зал) — Soul of Tango

Грандіозне шоу Аргентинського Танго від провідних маестро Gustavo Rosas & Gisela Natoli (Аргентина). Чарівні композиції сучасних композиторів з майстрами Аргентинського Танго Jesus Paez & Iara Duarte (Аргентина)! Неперевершене дійство в ритмі Танго від Eduardo Cappussi & Mariana Flores (Аргентина) в супроводі симфонічного оркестру Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка.
 
 
buybutton


29 листопада — Данте «Божественна комедія»

Концерт органної музики в супроводі пісочної анімації від Вероніки Костюк, Вікторії Горбунової та Нонни Горбаченко. Художнє слово – Наталія Антонова. За органом Станіслав Калінін.
 
 
 
 
buybutton


30 листопада — Балет «Лебедине озеро»

Блискучий класичний балет «Лебедине озеро» у бездоганній хореографії від прими та прем’єра Маріїнського театру /Санкт-Петербург/ Оксани Скорик та Євгена Іванченка. Супроводжує симфонічний оркестр Харківської філармонії, диригент — Юрій Янко.
 
 
 
 
buybutton


1 грудня — #Филармониядетям

Прем’єра
Розважально-пізнавальна музична програма для школярів (6-15 років), а також всієї родини.
Кращий спосіб познайомитися з королем музичних інструментів, найбільшим в Україні органом Alexander Schuke. Органіст — Станіслав Калінін. У програмі шедеври світової органної музики.
Після концерту відбудеться безкоштовний урок англійської мови.
buybutton

Share.

Leave A Reply