fbpx

Концертний тиждень 11 – 17 лютого

0

13 лютого – “Все про любов”

Тиждень святкових концертів до Дня святого Валентина в Харківській філармонії розпочнеться в середу 13 лютого з прайм-концерту “Все про любов”. Провідні солісти та колективи філармонії виконають ностальгічну концертну програму популярних естрадних пісень та романсів.

 
 
buybutton


14 лютого – Симфонічне Янко-шоу до Дня святого Валентина

У четвер 14 лютого продовжить серію святкових концертів в Харківській філармонії “Янко-шоу”. Це унікальна концертна програма симфонічного оркестру, під час якої маестро Юрій Янко спілкується зі слухачами, проводить конкурси та розіграші з подарунками.

Невимушена атмосфера, жарти, розіграші та сюрпризи, талановиті музичні імпровізації — відмінна риса кожного Янко-шоу, що не має аналогів. Саме тому шоу давно завоювало популярність.

Програма концертів завжди різна. Чим головний диригент Харківської філармонії здивує цього разу? Дізнаємось на святковому концерті до Дня всіх закоханних.

buybutton


15 лютого – Музика при свічках: Шуман, Ліст

Улюблений багатьма харків’янами цикл концертів «Музика при свічках» знову повернувся на сцену філармонії у 90 ювілейному сезоні. Назва цього циклу стала своєрідним знаком якості для поціновувачів камерної музики. Особлива романтична атмосфера вечорів, виконавська майстерність музикантів, різноманітність інструментальних ансамблів — все це робить «Музику при свічках» цікавою для різних поколінь слухачів.

До Дня всіх закоханних музиканти готують особливу концертну програму з творів видатних композиторів-романтиків Роберта Шумана, та Ференца Ліста.

buybutton


17 лютого – Світломузичне 3D-шоу

Концерти органної музики в супроводі світломузичного 3D шоу — одна з найпопулярнішх концертних програм Харківської філармонії. Найбільший концертний орган України, що з’явився в Харківській філармонії 2 роки тому, сам по собі міг би позмагатися за звання одного з чудес Харкова, а в поєднанні з сучасними візуальними ефектами — це феєрія, що перехоплює подих.

Світломузичне 3D шоу — це проекція на рельєфний об’єкт (труби органу), що створює ілюзію його трансформації, відчуття об’єму, переміщення предметів. У поєднанні з класичною органною музикою 3D шоу дозволяє підкреслити настрій і динаміку музичних творів. Це поєднання фантастичної сучасності і класичної музики.

Світломузичне 3D шоу сподобається тим, хто вирішив вперше познайомитися з органною музикою, і тим, хто хоче почути її по-новому.

buybutton

Share.

Leave A Reply