fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Video Game Symphony

05.02.2022 в 19:00

190грн - 1200грн

buybutton

Video Game Symphony

Музика комп’ютерних ігор у виконанні симфонічного оркестру і хору. Диригент — Andrei Yakushau /Польща, Білорусь/.

Унікальна музична подія на сцені Харківської філармонії.

Вперше в Харкові в одній програмі прозвучать популярні хіти до культових відеоігор «Dota 2», «Skyrim», «World of Tanks», «Mortal kombat», «Witcher 3», «Super Mario», «Lineage 2», «Overwatch», «Killzone», «Heroes III», «Assassin’s Creed», «Metal Gear Solid 2», «Undertale – Megalovania» та багатьом іншим проектам у виконанні симфонічного оркестру і хору.

«Video Game Symphony» – це перший і єдиний в Східній Європі проект, який має в своєму репертуарі спеціально створені аранжування музики з комп’ютерних ігор для симфонічного оркестру і хору.

Прем’єрний концерт відбувся в квітні 2021 року в Мінську й, на думку музичних критиків, журналістів і блогерів гейм-спільнот, став справжнім музичним відкриттям і проривом року.

Неймовірна атмосфера живого звучання комп’ютерної музики у виконанні хору та оркестру, склад якого крім струнних і духових інструментів доповнений потужним звучанням ударних і яскравими гітарними партіями, додає концерту драйву й нікого не залишає байдужими. У концерті зібрана найкраща колекція музики з популярних відеоігор, які підкорили серця мільйонів людей в усьому світі і назавжди залишилися в пам’яті поколінь.


Деталі

Дата:
05.02.2022
Час:
19:00
Ціна:
190грн - 1200грн
Подія Categories:
,

Місце проведення

Великий зал