fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Святковий органний концерт до Дня Святого Миколая

19.12.2021 в 18:30

160грн - 260грн

buybutton

Святковий органний концерт до Дня Святого Миколая

Солістка – Олена Удрас /орган, Одеса/

День Святого Миколая в Харківській філармонії

Святковий настрій створює король інструментів – орган

Легка класика для всієї родини

Олена Удрас – відома як талановита виконавиця та композитор

Г. Ф. Гендель. Музика королевського фейєрверка
Г. Бем. Отче наш, Иже еси на небесех!
Г. Ф. Гендель. Пассакалія
Й. С. Бах. Фантазія ля мінор
П. Манц. Арія
Л. В’єрн. Дзвони
Г. Невін. Токката ре мінор
Т. Дюбуа. В раю
Варіації на тему Паганіні
С. Рахманінов. Прелюдія до-діез мінор
Дж. Маклаган. Bach’s strathspey
Ходить по землі Святий Миколай
Щедрик

Олена Удрас – викладач органа та концертмейстер Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової, українська органістка, композитор, аранжувальник. Народилася в місті Києві. Лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів, почесний член Американської Гільдії Органiстiв. Закінчила Одеську державну консерваторію імені А. В. Нежданової, клас професора А. Б. Зелінського. Проходила курс майстер-класів в Німеччині. Органному мистецтву навчалася в рiзних педагогiв кiлькох краiн. Гастролювала в якостi органiстки та пiанiстки в багатьох містах Німеччини, Італії, Ізраїлю, Росії, Молдови, України, в Іспанії – в складі симфонічного оркестру. Тричі гастролювала в США, проводила майстер-клас з органного виконавства в Bates College. З раннього дитинства звернулася до музичної композиції, нинi також пише рiзноманiтнi твори.

Олена Удрас – автор органних творів «Пісня дельфіна», «Дорога», «Над гірськими вершинами», Прелюдії, Фантазії, Токкати, Органного триптиха тощо, а також для органа з солістами: «Сонет» на вірші Ш. Бодлера (для сопрано, віолончелі, флейти або саксофона, і органа), «Молитва» (сл. О. Удрас, для сопрано, меццо-сопрано, двох віолончелей та органа), «Покаяння» (для сопрано, меццо-сопрано, двох віолончелей та органа), «Ave Maria» (для меццо-сопрано, віолончелі та органа), Sanctus для хору й органа, також автор музики для фільму «Поза грою». Є автором багатьох органних транскрипцій.

Учасниця багатьох Міжнародних органних фестивалів.

Штатна органістка та музичний ди⁠ректор одеської реформатської церкви, З 2013 року є художнім керівником одеського міжнародного фестивалю органної музики “ODESSA MUSIC FEST “. В 2020 роцi брала участь у Фестивалi української органної музики за запрошенням Українського Культурного Фонду, випущенi компакт-диски.


Деталі

Дата:
19.12.2021
Час:
18:30
Ціна:
160грн - 260грн
Подія Categories:
,

Місце проведення

Органний зал