fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Музика кіно

29.09.2021 в 19:00

100грн - 400грн

buybuttonМузика кіно

«Музика може втішити, особливо людей із чутливою душею, які ще не розучилися відчувати, співчувати, переживати і не стали циніками»

Е. Морріконе

Кінематограф – особливий вид мистецтва, який поєднує в собі елементи літератури, театру, живопису, музики, хореографії. Саме музика дуже часто стає важливим провідником у світ почуттів героїв фільмів. Чимало серйозних композиторів створили мелодії для кіно, тим самим завойувавши ще більшу любов шанувальників своєї творчості.

Саундтреки до відомих кінострічок з часом стали «жити окремим життям», часто звучать у концертних програмах колективів усього світу як надзвичайно популярні.

Симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням маестро Юрія Янка подарує нам незабутній вечір музики з відомих кінофільмів. Звучання оркестру поєднається з сучасними анімаційними технологіями, які супроводжуватимуть мелодії кадрами з фільмів на екрані. Нас очікує музичний «кіносеанс», який своєю неймовірною атмосферою захоплює серця всіх поціновувачів музичного і кінематографічного мистецтва.


Деталі

Дата:
29.09.2021
Час:
19:00
Ціна:
100грн - 400грн
Подія Categories:
,
Подія Tags:
,

Місце проведення

Великий зал