fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Jeremy Joseph

18.12.2020 в 18:30

150грн - 500грн

Jeremy Joseph

Концерт скасовано

18 грудня в органній залі Харківської філармонії усіма своїми барвами розіллється найбільший орган в Україні фірми Alexander Schuke. Цей інструмент – гордість Харкова: його вага 40 тонн, а висота 15 метрів, він має 72 регістра (тембри), 4 мануали та близько 5 700 труб. Неймовірні «голоси» короля інструментів захоплюють своєю красою, оживаючи завдяки майстерності найкращих органістів світу.

Зимовий вечір органної музики запрошуємо вас провести у компанії органіста Віденської придворної капели Jeremy Joseph. Його концерти з Віденським філармонійним оркестром та недільні меси зі знаменитим Віденським хором хлопчиків збирають повні зали, а гастрольна карта музиканта включає численний список країн Європи.

Jeremy Joseph професор по класу органа та імпровізації в Університеті музики і виконавських мистецтв у Відні. Є одним із засновників ансамблю Delirio. Щорічно викладає на літніх майстер-класах Австрійської академії бароко і був запрошений викладати у Консерваторії ім. Чайковського, Академії Гнесіних в Москві, Талліннському органному фестивалі, Академії Шопена в Варшаві, Белградській академії музики, Академії Сібеліуса в Гельсінкі і Музичної консерваторії в Женеві. У 2011 році викладав орган в Musikhochschule в Штутгарті.

Репертуар органіста охоплює всі музичні епохи, кілька програм записані на диски: сольний дебют Jeremy Joseph – „Organ Music at the Viennese Court“ був записаний на знаменитому історичному органі в Клостернойбурзькому монастирі, Австрія. У 2011 році він випустив запис повного Clavierübung III І.С. Баха на органі Silbermann (1755) в Дрезденському соборі. Він робив записи для радіо в Німеччині (NDR, SWR), Австрії (ORF) і Угорщині (MR).
Останній запис Jeremy Joseph разом з Jürgen Essl – імпровізація для двох органів в Кафедральному соборі в Мехіко – була включена в список «CD року – 2018» німецьким журналом класичної музики Fono Forum.


У випадку переносу заходу з причини карантину, при новій даті, що вам не підходить, придбані квитки ви можете обміняти на квитки на будь-який інший захід Харківської філармонії протягом всього концертного сезону (по липень 2021 року включно).


УВАГА, ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні слухачі!

Просимо вас із розумінням поставитися до тимчасових нововведень та правил на період адаптивного карантину в Україні, що ми з вами зобов’язані дотримуватися згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 06 червня 2020-го року №35 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в редакції постанови Головного санітарного лікаря України від 01.07. 2020 року №38, а саме:

1. Працівники Харківської філармонії проводять температурний скринінг відвідувачів концертів. При температурі тіла 37, 2 ° С або ознаках респіраторних захворювань у відвідуванні заходів Харківської філармонії буде відмовлено.
2. Слухачі мають обов’язково обробити руки спиртовмисним антисептиком у спеціально визначених для цього місцях в приміщеннях Харківської філармонії. Ви можете легко знайти антисептик за вказівниками на території вестибюля або санвузла.
3. Слухачі мають уникати скупчення, дотримуватись соціальної дистанції не менше, ніж 1,5 метра.
4. Тимчасово розміщення слухачів в залі буде трохи незвичним: через одне вільне місце.
5. Співробітники й відвідувачі концертних заходів мають перебувати в приміщенні Харківської філармонії в одягнених масках або респіраторах, що покривають рот та ніс.
6. Не забувайте користуватися милом, що ви завжди знайдете у санвузлах, а також ознайомтеся з інформацією про заходи із запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на наших інформаційних майданчиках.

Просимо вас чітко дотримуватись вказівок адміністрації Харківської філармонії щодо виконання цієї Постанови та звертатися до контролерів у разі виникнення запитань, дотримуватись респіраторної гігієни та не відвідувати заходи в разі відчуття респіраторних симптомів (нежить, чхання, кашель, підвищення температури тощо).

З повагою, адміністрація Харківської філармонії


Деталі

Дата:
18.12.2020
Час:
18:30
Ціна:
150грн - 500грн
Подія Categories:
,

Місце проведення

Органний зал