fbpx

Юлія Радкевич. Благодійний концерт “Моя єдина Україна” для допомоги ЗСУ

0

Наші артисти продовжують благодійну концертну діяльність для допомоги ЗСУ – на території України та за її межами!

21 квітня в старовинному місті Ізяслав, що на Хмельниччині, з сольним концертом виступила солістка нашої Харківської філармонії – Юлія Радкевич

Разом із піаністом Вадимом Петровським та за участю викладачів Ізяславської школи мистецтв вони подарували глядачам чудову, мелодійну та патріотичну програму “Моя єдина Україна”

Всі кошти, звичайно, вже передано на потреби ЗСУ.

Концертна програма невипадково має назву «Моя єдина Україна» – саме так в 2014 році, коли в Україні почалась війна з російським агресором, Юлія назвала свій сольний концерт в Харківській філармонії, який присвятила своїй країні і її захисникам!

“З 2014 року для мене нічого не змінилось” – каже співачка! – “Як була війна, так і досі, нажаль, вона триває… Але, як і моя громадянська позиція, моя любов до своєї Батьківщини та мій патріотизм є незмінними, так і назва концерту лишається незмінною!
В мене є багато мрій…Найголовніша, щоб український народ перестав страждати і скоріше настала бажана Перемога! Ще була мрія заспівати в рідному Ізяславі, а тепер вийти на сцену найкращої, найулюбленішої Харківської філармонії!”

 

Share.

Comments are closed.