fbpx

Відкриття двох концертних сезонів на одній сцені. Харків&Житомир

0

2 жовтня з успіхом та аншлагом симфонічний оркестр Харківської філармонії на чолі з Юрієм Янком відкрили одразу два концертних сезони – 86-й сезон Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера, та свій – 94-й.

У програмі вечора звучали цикл «Пори року» Антоніо Вівальді та Симфонія №40 Вольфганга Амадея Моцарта. Після закінчення концерту, музикантів оркестру багато разів викликали «на біс». «Мелодія» Мирослава Скорика була однією з незапланованих творів. Концерт пройшов під бурхливі оплески та вигуки «Браво!»

Юрій Янко, директор-головний диригент Харківської філармонії:

– Знаєте, я багато відкривав і закривав творчих сезонів у різних країнах, у різних містах. Але перший раз у житті відкриваю сезон одночасно у двох філармоніях: у Харківський та в Житомирській. Це дуже незвично. Бачите, ми все ж таки знайшли цей вихід. І це класно. Я відчуваю, що з нами одночасно і харків’яни, і житомиряни.

Тетяна Руденька, директорка Житомирської філармонії:

– У нас подвійне свято – два відкриття сезону: 86 сезон Житомирської філармонії і 94 сезон Харківської філармонії. Ми вперше відкриваємо творчі сезони разом на одній сцені. Такого ще у нас не було. Харківський симфонічний оркестр приїхав до Житомира вперше. На сьогодні до глядацької зали розкуплені всі квитки.

Дякуємо Тетяні Руденькій та адміністрації Житомирської філармонії за нові можливості, цікаву співпрацю і підтримку.
Особливу подяку висловлюємо Фонду громади Харкова “Толока” за допомогу в організації події.

Фото “Суспільне Житомир” та Житомирська Філармонія

Більше інформації про захід тут: http://surl.li/lwdhx

Share.

Comments are closed.