fbpx

Увага! Зміни в датах заходів у вересні

0

Шановні слухачі!

Якщо ви планували або вже купили квитки на заходи 1, 2 або 9 вересня в органному залі філармонії – будь-ласка, уважно прочитайте наступний текст, дуже просимо вас поставитись до цього з розумінням.

Ви знаєте як ми вже хочемо бачитись з вами, як хочемо дарувати вам емоції та радість від прекрасної класичної музики! І ми справді дуже стараємось, та використовуємо будь-які можливості щоб працювати та підтримувати культурне і музичне життя рідного Харкова.

Проте, на шляху виникають обставини, які не залежать від нас. І, – в першу чергу, ми піклуємось про ваше життя та безпеку. Саме тому зараз ми вимушені перенести кілька заходів:

1 вересня «Орган та опера» – перенесено на 17 листопада

2 вересня «Музика при свічках» – дата буде оголошена додатково

9 вересня Відкриття органного сезону – дата буде оголошена додатково

Дуже вибачаємось перед вами за тимчасові незручності. Всі квитки залишаються дійсними безстроково, та далі можуть бути використані або на той самий захід з новою датою, або на будь-які інші в Органному залі філармонії.

Для обміну потрібно буде вислати на електронну адресу filarmonia1929@gmail.com файл або фото старих квитків і вказати дату нового заходу який ви хочете відвідати.

За бажанням ви можете повернути квитки. Як це зробити:

1. Якщо купували на цьому сайті:

Заходьте в розділ «Афіша» – https://filarmonia.kh.ua/afisha/, обирайте потрібний захід, натискайте синю кнопку «Купити квиток». Відкриється схема залу, а у правому нижньому кутку екрану – напис «Повернення квитків». Натиснувши на нього ви побачите інструкцію.

2. Якщо купували на сайті internet-bilet:

Напишіть на електронну адресу vozvrat@internet-bilet.com.ua номер замовлення або номер телефону, який ви вказували при оформленні квитків.

Дуже вдячні за вашу любов та терпіння!

Share.

Comments are closed.