fbpx

Будь першим! Разом перегортаємо сторінки історії!

0

Друзі, ми, як і багато інших, розпочинаємо новий період нашого музичного життя, та запрошуємо вас на перший з 24 лютого 2022 року концерт – 8 квітня! Встигніть придбати найкращі місця – https://filarmonia.kh.ua/event/geroyichnyj-organ/

Героїчний орган ALEXANDER SCHUKE Харківської філармонії є символом супротиву трагічним подіям, які переживає наша країна сьогодні.
Хранитель органа, органіст Станіслав КАЛІНІН поруч зі своїм інструментом грає за найменшої ж можливості. Наш орган звучатиме для харківців у місті-герої Харкові голосом нескорених і мужніх людей.
Мистецтво зазвичай транслює події, що відбуваються навколо, незалежно від епохи. Митці чуйно відчувають тонкі вібрації світу й відтворюють власне внутрішнє відлуння у своїх творах.
Тему боротьби, зовнішньої і внутрішньої, що супроводжує людину протягом всього її життя, композитори часто відтворювали в музиці. Цей нелегкий шлях переходу від темних часів до світлих і кожен робив це різними засобами музичної виразності.
В концерті органної музики ми відчуємо це протиборство у творах Сезара Франка, осмислимо внутрішнє протистояння людини крізь призму християнської символіки у музиці Й.С.Баха, а світлий промінь Надії й Віри осяє звуками Білої симфонії В.Назарова.
Коли слів недостатньо, говорить Музика!

Дорогі слухачі! Зверніть будь-ласка увагу, якщо вам зручніше придбати квитки перед початком заходу (з 14:00 до 16:15), бажано мати готівку. Термінал може не спрацювати. Вибачте за тимчасові незручності, ми вже працюємо над тим, щоб надавати вам найкращий сервіс. Дякуємо за розуміння!

Share.

Comments are closed.