fbpx

Запрошуємо на новорічні концерти для всієї родини

0

🎄26 та 🎄29 грудня о 14:00 «Лускучик».
Музична казка. Звучатимуть чудові мелодії П. І. Чайковського в органній транскрипціїі. Для маленьких слухачів новорічне вітання Діда Мороза, Снігуроньки та Мага-Чарівника!


🎄27 грудня та 🎄3 січня о 13:00 на сцені Великого залу Харківської філармонії унікальна можливість побачити знамениту казку Льюїса Керролла, яку люблять і дорослі, й діти, виконану в техніці пісочної анімації під музику! Лауреат міжнародного конкурсу з пісочної анімації Катерина Дзюба здатна «оживити» незвичайних персонажів популярної казки. Чого тут тільки не побачиш?! В режимі реального часу ми зануримося в світ пригод Аліси, побуваємо на чаюванні у Божевільного Капелюшника, познайомимося з Королевою та Білим Кроликом.
Приходьте раніше!
До початку вистави юні глядачі зустрінуться зі справжніми мешканцями Країни чудес – Білим Кроликом, Божевільним Капелюшником, Чеширським Котом та не тільки! Прямо у фойє на вас чекає велика зона селфі! А для того, щоб кожен юний глядач зміг спробувати себе у ролі художника, ми підготували спеціальний стіл для малювання піском.
Чарівна пісочна казка та веселі ігри з живими персонажами подарують усім святковий настрій!


🎄30 грудня о 14:00 «Лебедине озеро». Музична казка для дітей.
Лунає музика з балету П. І. Чайковського в органному виконанні. За пультом органа Станіслав Калінін. Художнє слово — Юрій Мережко. На юних слухачів чекає зустріч з Дідом Морозом, Снігуронькою та Магом-Чарівником!


Придбати квитки можна на сайті філармонії.

Чи швидко забронювати за телефоном:
☎(067) 31 66 300 ☎(050) 400 48 08 (Viber)

Share.

Leave A Reply