fbpx

Запрошуємо на бароковий онлайн вечір з Харківською філармонією

0

Сьогодні о 19:00 ми перенесемося в далекі часи Генделя, Броскі та Порпори й у дивовижній атмосфері послухаємо старовинні арії з опер відомих композиторів 17-18 століть. А виконає їх володар унікального голосу Станіслав Крючков /контертенор/ у супроводі симфонічного оркестру та хору Харківської філармонії.

В епоху бароко знамениті композитори часто писали партії для кастратів. Один із найвідоміших співаків-кастратів того часу – італієць Карло Броскі, який володів рідкісним голосом — чоловічим сопрано, та прославився під сценічним псевдонімом Фарінеллі.
Зараз партії барокових опер, які були написані виключно для кастратів, виконують жінки або чоловіки, які володіють найвищими чоловічими оперними голосами, — контертенори.
«Це чоловічий голос, який знаходиться у жіночій теситурі. Раніше для цього доводилось робити варварські операції. Зараз спеціальними техніками можна розвинути ту частину діапазону, яку тенори, баси чи баритони не використовують», — розповідає соліст Станіслав Крючков.

Тож цього весняного вечора доєднайтеся до спільного перегляду концерту та станьте свідками неймовірного звучання голосу контертенора.

Share.

Leave A Reply