fbpx

З Міжнародним днем диригента!

0

13 липня – Міжнародний день диригента!

Ви перетворюєте ноти на емоції, віддзеркалюєте душу композитора і впливаєте на серця слухачів. Ваше вміння зберегти гармонію серед великого оркестру, привести музикантів до досконалості і передати силу музики – це кожного разу диво і щире захоплення глядацького залу!

На вашому шляху виникають труднощі та виклики, але ваша пристрасть, відданість і талант допомагають подолати будь-які перешкоди. Ви є мотивацією для юних музикантів, які мріють відкрити нові горизонти!

Сьогодні музичні поціновувачі з усього світу дякують всім вам, маестро, за вашу важку працю, та за вашу енергію, яку ви вкладаєте в кожен нотний знак, за вашу пристрасть до музики, яка надихає. Ви здатні розбудити почуття радості, суму, надії та ностальгії у будь-кого з нас!

Бажаємо всім представникам такої нелегкої, але такої затребуваної професії яскравих та неперевершених виступів, нових творчих досягнень та захоплюючих відгуків публіки!

БРАВО!!!

Щиро дякуємо нашому директору-головному диригенту Юрію Янку за працю та щоденні вагомі внески в Харківське музичне життя!

*Зверніть увагу, як символічно поєднались День диригента, та День народження Мирослава Скорика.

Share.

Comments are closed.