fbpx

З Днем Державного прапора України та Днем Незалежності!

0

Керівництво та колектив Харківської філармонії щиро вітають усіх мешканців Слобожанського краю з нагоди визначних національних свят нашої державності – Дня Державного прапора та Дня незалежності України!

Дорогі друзі! Сьогодні наша країна відзначає День державного прапора. Він став не просто одним з найважливіших державних символів України, але і символом нового – демократичного – етапу її розвитку, уособленням духу і свободи нашої країни. І як символічно, що саме в цей день Харків відзначає також День міста і 75-ту річницю визволення від нацистських окупантів, а завтра наша країна святкуватиме День Незалежності. Ці серпневі свята нагадують нам про наші вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення й допомагають нам відчути себе єдиною громадою.

Тож у ці святкові дні щиро зичимо вам, вашим рідним та колегам мирного неба над Україною, благополуччя і добробуту у ваших родинах та творіння світлого майбутнього для нових поколінь.

Share.

Leave A Reply