fbpx

Юрій Янко: Візит Президента до філармонії говорить, що на Харківщині культурою опікуються та роблять все можливе задля вчасного запуску комплекса

0

У Харківській обласній філармонії триває масштабна реконструкція. Об’єкт вже повністю забезпечений всією енергетикою й інженерними мережами. Загальнобудівельні роботи по залу практично закінчені. Великі роботи залишилися по групі фойє та роздягальні. Все йде згідно з графіком. Повністю планують завершити за три місяці.

«Полностью завершены работы по главному фасаду – это кассовый зал. То есть сделан полный цикл работ, начиная от фронтона. Единственное, что на нем осталось сделать, это еще лира. Это лепное изделие, которое готовится. Работы внутри кассового зала завершены на 90%. Уже уложена плитка, остались незначительные работы по покраске. Что касается большого зала, то интерьер завершен приблизительно на 90-95%», — розповів директор Департаменту капітального будівництва Харківської облдержадміністрації Сергій Жуков.

Все — чітко за графіком, додає директор Департаменту. Наразі жодних проблем із фінансуванням, із закупівлею та постачанням обладнання немає. Якість реконструкції оцінив і Президент України Петро Порошенко під час свого робочого візиту до Харківщини.

«Сам факт, що Президент відвідав об’єкт культури, говорить багато. Про те, що культурою займаються та роблять зараз все можливе, щоб все це відкрилося вчасно. Дуже добре, дуже приємно. Обладміністрація, обласна рада — не хочу навіть сказати «об’єкт» — цей храм мистецтва курирують. І не просто займаються, а Юлія Олександрівна приходить і все доповідають, все підтягують — все, що не дороблено», — підкреслив головний диригент Харківської обласної філармонії Юрій Янко.

У філармонії, що на черзі — завершальні роботи з оформлення приміщень. Установка світлозвукового обладнання сцени й облаштування крісел з диванами.

«Це ще не завершення будівництва, тому що робіт ще величезна кількість. У нас три місяці попереду, за цей час ми повинні встигнути підготувати об’єкт до здачі», — зазначив Сергій Жуков.

Перший концерт у оновленому великому залі Харківської філармонії планують дати вже на початку 2019 року.


Джерело: izvestia.kharkov.ua


 

Share.

Leave A Reply