fbpx

Вперше в Харківській філармонії пройде Міжнародний конкурс юних піаністів В. Крайнєва. Урочисте відкриття відбудеться 19 березня

0

Трьохтуровий конкурс носить ім’я Володимира Крайнєва — блискучого піаніста та педагога, який виховав багатьох зірок сучасності. Захід із 1992-ого кожні 2 роки проходить в Харкові.
Цього року до участі в конкурсі подано більше 70 заяв юних музикантів з 11 країн: Австралії, Фінляндії, Португалії, Японії, Китаю, Білорусі, Чехії, Грузії, Сінгапуру, Польщі та України. Конкурс проводиться за двома віковими категоріями: молодша — від 7 до 13 років, та старша — від 14 до18. А з 2016 року й у маленьких талантів віком від 7 до 13 років з’явилася можливість проявити себе у номінації “Дебют”. Оцінити виконання учасників творчих змагань запрошено видатних діячів музичного мистецтва України, Литви, Великої Британії, Чехії та Грузії.
19 березня чекаємо у Великому залі Харківської філармонії на урочистому відкритті ХІV Міжнародного конкурсу юних піаністів В. Крайнєва, де будуть звучати Концерт для фортепіано з оркестром №1 М. Равеля у виконанні члена журі — заслуженої артистки України, лауреата міжнародних конкурсів Анни Сагалової та симфонічного оркестру Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка, а також “Рапсодія на тему Паганіні” ор. 43 С. Рахманінова, солістка — член журі з Великої Британії Катеріна Греве, та “Рапсодія в стилі блюз” Дж. Гершвіна, солює член журі — народний артист України Юрій Кот.
Конкурс триватиме до 27 березня та завершиться концертом лауреатів.

Share.

Leave A Reply