fbpx

Viva Mozart

0

Концерт-відкриття Kharkiv Music Fest, що відбудеться 23 березня (19:00) у відновленій Великій залі Харківської філармонії, за традицією пройде за участі Фестивального оркестру. Формат оркестру, який складається з концертмейстерів, або ж простіше солістів-музикантів провідних оркестрів різних міст або країн є складовою багатьох великих музичних фестивалів вже протягом багатьох десятиліть. В Україні Фестивальний оркестр зібрався вперше в 2018 році саме завдяки Kharkiv Music Fest.

Цього року Фестивальний оркестр KharkivMusicFest набуде статусу міжнародного – до кращих музикантів України приєднаються перші голоси національних симфонічних оркестрів Австрії, Грузії, Німеччини, Польщі та Чехії. Серед учасників оркестру і солістів цього концерту – два музиканти з Квартету імені Шимановського, який виступав на найвідоміших квартетних фестивалях Світу та володар численних нагород. Перша скрипка цього квартету – Агата Шімчевска – переможець престижного конкурсу імені Г. Венявського та виступає як солістка із провідними європейськими оркестрами; концертмейстери Грузинського філармонічного оркестру і Празького симфонічного оркестру, а також іменита українська скрипалька Мирослава Которович, яка постійно виступає на головних українських і європейських сценах.

Концерт пройде під управлінням маестро Юрія Бервецького  – одного з найвідоміших диригентів України свого покоління. Диригент Львівської Національної Опери і постійний учасник численних фестивалів, як в Україні так і за кордоном. Співпрацював багатьма відомими солістами, серед яких: Г. Кремер, А. Шилклопер, М. Вайман, Д. Йоффе, О. Пірієв, Ю. Кот, А. Пушкарьов, Й. Єрмінь.

У програмі концерту Viva Mozart – найвідоміші твори віденського класика Вольфганга Амадея Моцарта, якому присвячений цьогорічний фестиваль. Це іскриста Увертюра до опери “Весілля Фігаро”, дивовижно щира й мелодична Симфонія №40, а також концерти для флейти (№1), кларнета, скрипки (№5), валторни та інші твори.


buybutton

Share.

Leave A Reply