fbpx

Вітаємо Академічний хор імені В.Палкіна!

0

Харківська філармонія вітає Академічний хор імені В. Палкіна, а також його художнього керівника та хормейстера Андрія Сіротенка з перемогою у Всеукраїнському хоровому конкурсі “Щедрик Фест”. Колектив отримав 1 премію у номінації “Мішані хори” за високий рівень виконавської майстерності, та за вагомий внесок у збереження, розвиток та популяризацію хорового мистецтва України.

Хоровий конкурс “Щедрик фест” проходив з 26 по 29 грудня 2018 року у м.Покровську Донецької області. Конкурс присвячено пам’яті видатного українського композитора, хорового диригента, педагога, фольклориста і музично-громадського діяча – Миколи Дмитровича Леонтовича (1877 – 1921), і носить ім’я його невмирущого шедевру — геніальної обробки української народної пісні “Щедрик”, яка стала символом Різдва і Нового року у всьому світі.

Також Академічний хор імені В. Палкіна Харківської філармонії взяв участь у встановленні національного рекорду – наймасовішого виконання “Щедрика”. У встановленні рекорду також брали участь академічний хор імені Бортнянського (місто Чернігів), хори «Софія» і «Кредо» з Києва і більше двох з половиною тисяч покровчан. Представник Національного реєстру рекордів України зафіксувала, що в цій акції взяло участь 2 тисячі 888 осіб.

Share.

Leave A Reply