fbpx

Виставка робіт американського художника Шрі Чінмоя «Фонтан-мистецтво» відкрилась у Харківській філармонії. Для відвідувачів вечірніх концертів вхід безкоштовний

0

З 14 жовтня по 4 листопада у Червоному залі Харківської філармонії громадська організація «Центр Шрі Чінмоя» презентує виставку творів, присвячених миру та гармонії. Шрі Чінмой (1931 – 2007) відомий насамперед як миротворець. Природа щедро нагородила його різноманітними талантами: видатного філософа, плідного письменника й поета, композитора та художника. Шрі Чінмой присвятив свою творчу й гуманітарну діяльність встановленню гармонії та взаєморозуміння в світі.

Оригінали картин Шрі Чінмоя дістали визнання й експонувались в таких музеях і залах, як музей Вікторії та Альберта в Лондоні, Метрополітен музей мистецтв та будинок секретаріату ООН у Нью-Йорку, будинок Юнеско в Парижі, Національна галерея в Оттаві, Галерея єдності світу в Цюриху, галерея «Карусель» у Луврі та багатьох інших культурних та громадських центрах світу. На виставці «Фонтан-мистецтво» в Харкові представлені роботи розміром від поштової марки до настінних полотен 4 на 20 метрів, виконані переважно за допомогою губок, саморобних пензлів чи пальців. Є також акварельні полотна та графіка, центральне місце в якій посідає образ птаха. Є в експозиції і копії робіт художника з серії «Світова гармонія» та «Птахи, що мріють про мир та свободу».
Відвідати виставку можуть всі слухачі вечірніх концертів: перед початком або під час перерви, вхід вільний.

Share.

Leave A Reply