fbpx

Відкриття 90-го сезону у фотографіях

0

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував на урочистому відкритті ювілейного 90 концертного сезону у обласній філармонії, що відзначився для мешканців області численними подарунками.

Сьогодні філармонія вітала гостей концертом-відкриттям академічного симфонічного оркестру під диригуванням Юрія Янко.

Привітав харків’ян із значною подією голова обласної ради. Він зазначив: «Мене переповнює радісне хвилювання. Я переконаний, що цей сезон буде одним із найуспішніших у Харківській філармонії. Коли наступного року ми добудуємо велику залу, до нас їхатимуть гості не лише з України, а й з усього світу».

Після привітань, Сергій Чернов вручив диригенту-директору філармонії Юрію Янко Акт прийому-передачі першого пускового комплексу обласної філармонії до спільної власності територіальних громад. Також йому було вручено й почесну відзнаку Харківської обласної ради – цінний годинник.

Під час концерту вперше в Харкові прозвучала симфонія Ігоря Стравинського. Цей твір через відсутність нот ніким не виконувався, розповів Юрій Янко, але їх йому вдалося розшукати.

Особливим подарунком для слухачів став і виступ талановитого піаніста Віталія Самошко, харків’янина, який проживає в Бельгії. Він – єдиний український музикант, що став переможцем славнозвісного конкурсу королеви Єлизавети (1999 р.), та низки престижних музичних конкурсів. На відкритті нового сезону Харківської філармонії він виконав Третій концерт Рахманінова для фортепіано з оркестром.


Джерело: oblrada.kharkov.ua


 

Share.

Leave A Reply