fbpx

«Ефект Моцарта» – цикл лекцій-концертів класичної музики для майбутніх мам та маленьких дітей

«Ефект Моцарта» – цикл лекцій-концертів класичної музики для майбутніх мам та маленьких дітей

Автори проекту: Ю.В. Янко, директор Харківської обласної філармонії, І.П. Пасічник, кандидат медичних наук, І.В. Вохмяніна, кандидат педагогічних наук.

За переконанням спеціалістів в галузі медицини, педагогіки та мистецтва, однин із факторів, що найбільш глибоко впливають на духовну та фізичну сфери людини, це класична музика. Під її впливом формується емоційна сфера людини, вдосконалюється мислення, виховується доброта і чуйність.

Автор використання класики для впливу на внутрішньоутробну дитину та малюка, що вже народився,- французький лікар Альфред Томатіс, який в 50-ті роки минулого століття реалізував свою методику і запропонував термін «ефект Моцарта».
Ідея проведення концертів класичної музики для майбутніх мам та маленьких дітей належить директору та головному диригенту Харківської філармонії Юрію Янку. Програма концертів складена з урахуванням результатів досліджень в галузі музичного мистецтва, медицини, перинатальної психології в створенні гармонійного емоційного стану вагітної жінки та внутрішньоутробної дитини.


Свідоцтва про реєстрацію авторського права:
1. Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 39140 на сценарій лекцій-концертів, від 14.07.2011, МОН України, Державний Департамент інтелектуальної власності (Ю.В. Янко, І.П. Пасічник, І.В. Вохмяніна)
2. Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 39069 на текст лекцій із циклу «Виховання усвідомленого батьківства (прегравідарна підготовка) від 07.07.2011, МОН України, Державний Департамент інтелектуальної власності (І.П. Пасічник).