fbpx

Цей фестиваль потрібен місту

0

Художній керівник міжнародного фестивалю Kharkiv Contemporary, диригент і композитор Володимир Рунчак в ефірі обласного телебачення розповів про ідею проекту та його реалізацію.

«Я дуже вдячний Харківській обласній філармонії, в значній мірі директору і головному диригенту Юрію Янку, за те, що в цьому місті був шість років тому започаткований такий фестиваль. Він був потрібен місту, він і зараз потрібен і буде, тому що показує найкращі зразки як сучасного, так і класичного мистецтва, найкращі виконавські сили, в тому числі і харківських музикантів, композиторів. В першу чергу, це академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії, хор імені Палкіна. Це високого класу музиканти», — серед іншого зазначив митець.

За його словами, завдяки партнерським організаціям учасниками фестивалю були музиканти з-за кордону — з Бельгії, Польщі, Німеччини, Румунії тощо. На думку Володимира Рунчака, це означає, що фестиваль потрібен світу, бо і не було великих гонорарів у виконавців, і сплачували їх організації, а не українці.

Нагадаємо, фестиваль Kharkiv Contemporary вшосте проходив з 18 до 21 квітня 2018 року. Програма складалася з чотирьох концертів, кожен з яких відкривав один з аспектів розвитку сучасної академічної музики — і композиторської, і виконавської.


Share.

Leave A Reply