fbpx

4 квітня у філармонії відбудеться концерт джазового трiо Венсана Буржекса

0

4 квітня Харківська філармонія запрошує поціновувачів джазу відвідати концерт трiо Венсана Буржекса.

Венсан Буржекс – один з найбільш яскравих джазових піаністів сучасної Франції. Він народився в Бордо в родині відoмoгo драматурга Клода Буржекса. Музикант навчався в США в знаменитому коледжі Берклі, де був першим студентом, який отримав престижну премію журналу Billboard.

Після закінчення університету Венсан Буржекс переїхав в Нью-Йорк, де став активним учасником музичної сцени столиці джазу. Він співпрацює з багатьма відомими музикантами, включаючи легендарних джазменів: тромбоніста Аля Грея і ударника Боббі Дарема (пізніше вони створять тріо «BоBоBо» з басистом П’єром Буссаге). Протягом декількох років був піаністом в квартеті Джейн Айри Блум.

Повернувшись до Франції в 2003 році, він продовжує грати з такими великими музикантамі, як Рави Колтрейн, Авішай Коен, Лью Табакін, Хал Сінгер, Боббі Дарем, Метт Пенман, Сара Лазарус, Марк Томас, Андре Чеккареллі, Ерік Ле Ланн, Дебора Браун, Домінік Фаріначчі, П’єр Буссаге, Рик Маргіца, Джефф Баллард…

У 2017 році Венсан Буржекс став фіналістом премії Джанго Рейнхардта і номінантом на Victoires de la Musique Jazz. Великий успіх отримали його альбоми, засновані на оригінальній музиці: “Introduction”, “Un Ange Qui Ricane”, “Again”, “Hip”, “Short Trip”. Новий альбом Венсана Буржекса “Cosmic Dream” виходить в квітні 2019 року.
Дерріл Холл – відомий басист, який живе у Франції. Народився в Філадельфії, і починав свою кар’єру в США. У 1996 році Дерріл Холл став переможцем Міжнародного конкурсу Телоніуса Монка.

У 2004 році музикант переїхав до Франції. Він виступає з такими артистами як Сідар Уолтон, Дайана Рiвз, Дідьє Локвуд, Уейн Ескоффері, Роберт Гласпер та іншими. З 2017 року Дерріл Холл постійно співпрацює з Венсаном Буржексом.

Лоуренс Лезерс – один з найавторитетніших джазових ударників свого покоління. Він народився в Лансінгі, штат Іллінойс в 1981 роки, і в віці 10 років почав грати на ударних, а в 15 Лоуренс почав свою професійну діяльність. Після переїзду в Нью-Йорк в 2007, де він вступив до вищої школи Juilliard, його кар’єра почала стрімко розвиватися. Він виступав і записувався з багатьма іменитими музикантами, в тому числі з Вінтоном Марсалісом, Роєм Харгроувом, Сайрусом Честнатом, Крістіаном МакБрайдом … Лоуренс довго співпрацював Сесіль МакЛорін Сальван за часів її першого тріумфу на премії Греммі. «Ударник Лоуренс Лезерс – перкусіоніст, що володіє дуже тонкими нюансами, здається він чаклує на своїх інструментах »- Мерилін Лестер. У 2017 році Лоуренс переїхав до Франції.


buybutton

Share.

Leave A Reply