fbpx

«Святіше, світліше та чистіше за материнство нічого у світі немає», – Юрій Янко

0

У неділю, 13 травня, в органній залі Харківської філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня матері. Окрім перших осіб області, на захід були запрошені військові, їх дружини та матері.

«Щороку у другу неділю травня в Україні відзначається День матері — найдорожчої і найріднішої людини, яка дала нам життя, навчила мудрості та благословила на добрі справи та починання. Матір для кожного з нас — втілення найкращих людських рис, символ святості та добра», — так розпочав захід ведучий.

Після урочистих привітань з нагоди свята на сцену запросили близько 80 героїнь. Їм урочисто вручили ордени “Берегиня України” та Матері Бійця АТО. Ці нагороди недержавні, але створені задля підняття статусу матері в українському суспільстві.

Митці філармонії висловили пошану до усіх матерів своїми виступами. Протягом концерту звучали відомі тематичні композиції, зокрема, «Рідна мати моя», «Аве, Марія», «Мамины глаза», «Материнська любов».

«Святіше, світліше та чистіше за материнство нічого у світі немає. У тих матерів, які сьогодні до нас завітали, забрали найдорожче — синів. Низький їм уклін за героїв, яких вони виростили. Ми не можемо не підтримати такі заходи, але, звісно, разом з усією країною прагнемо, щоб бойові дії скінчилися, щоб жінки більше не втрачали дітей. Радий зараз, після концерту, бачити усміхнені, а не заплакані обличчя цих матерів. Нехай народжені діти досягають успіхів, самі отримують нагороди та радують матерів», — розповів директор – головний диригент Харківської філармонії, заслужений діяч мистецтв України Юрій Янко.

Фото – Андрій Азаров

Share.

Leave A Reply