fbpx

«Сонячна, яскрава, весела та новорічна», — враження маленьких глядачів про мюзикл «Новорічний тарарам»

0

Музична вистава «Новорічний тарарам або пошуки втраченої мелодії» – це казкова історію, яка відбувається на планеті Музика. Герої мюзиклу шукають ідеальну новорічну мелодію. Дев’ятирічна Анастасія прийшла до філармонії з батьками. Дівчинка каже: новорічна музика перш за все повинна бути красивою. Улюбленою святковою піснею вважає: “We wish you a Merry Christmas”.

Анастасія, глядачка
Она должна быть красивая, мелодичная, добрая, нежная. We wish you a Merry Christmas and happy new year.

Тоня, глядачка
Солнечная, яркая, веселая и новогодняя.

Дев’ятирічному Івану сподобались казкові герої. Більш за все Композитор та Хаос. Хлопчик каже, що останній вийшов зовсім не страшним, а навіть трохи смішним.

Іван, глядач
Мне понравилось выступление, мне понравилось как танцуют, как фокусы показывали.

За словами режисера вистави Ольги Зубкової, п’єсу написала молодий драматург Юлія Таран. Дійство вийшло яскравим та по-справжньому святковим.

Ольга Зубкова, режисерка вистави
На планете Музыка живет композитор, иллюзорный персонаж, который создает идеальные мелодии. И потом Фея Гармония слышит эту мелодию и приходит Новый год.

Режисерка каже, що героями мюзиклу стали Фасолька, Скрипковий Ключ, Музичний Лад, Композитор, Фея Гармонія та Хаос. Не обійшлося і без Діда Мороза, якій привітав дітлахів зі святами.

Ольга Зубкова, режисерка вистави
Есть плохой персонаж Хаос, который разрушает это дело и хочет, что бы Новый год не пришел. Как они борются, приходите и посмотрите.

Композиторка Олександра Малацьковська у виставі грає ноту Фа. Дівчина каже, що ідеальна новорічна музика повинна надихати, надавати оптимізму і робити людину щасливою.

Олександа Малацьковська, композиторка
Хочу всім побажати, щоб бажання здійснювалися.Це мабуть головне і якщо в тебе в дитинстві здійснюються бажання, то воно так і надалі йде.І щоб ця віра нікуди не зникала.

Музичну виставу можна побачити у філармонії до 9 січня.Джерело: objectiv.tv

Share.

Leave A Reply