fbpx

Симфонічний оркестр Харківської філармонії виступив у скошеному полі села Федорівка, зробивши творчий подарунок хліборобам

0

Неперевершена локація у Вовчанському районі, затишна атмосфера, щирі емоції від спілкування з публікою! Симфонічний оркестр виконав популярну класичну музику, директор та головний диригент Харківської філармонії Юрій Янко порадував слухачів своїми неповторними імпровізаціями. В концерті також взяли участь солісти:

👏Михайло Маркович 🎶
👏Ольга Юріна 🎶
👏Ніна Шестакова 🎶

У такий незвичний спосіб артисти привітали аграріїв із завершенням першого етапу жнив, хлібороби саме Вовчанщини стали лідерами в реґіоні, адже зібрали найбільший на Харківщині врожай ранніх зернових та зернобобових – 207 тисяч тонн. За інформацією голови Харківської облдержадміністрації Олексія Кучера, за кількістю зібраного врожаю ранніх зернових та зернобобових Харківщина посідає 2-е місце в Україні, таке творче вітання стало подякою аграріям, які дають 30% наповнення бюджету реґіону, в цей святковий день вдалося об’єднати реальний сектор економіки та культуру.

Директор та головний диригент Харківської філармонії Юрій Янко подякував хліборобам та відзначив, що з задоволенням реалізував ідею незвичного концерту, музиканти скучили за своїми слухачами й щасливі живому спілкуванню з публікою.

Класичну музику поза стінами концертного залу симфонічний оркестр виконував не вперше: виступи в різні роки відбувались і в метрополітені, і на залізничному вокзалі та аеропорту.

До вашої уваги фоторепортаж Віталія Шептуна. Нагадуємо, що запис прямої трансляції ви можете переглянути на нашому сайті або в Youtube.

Share.

Leave A Reply