fbpx

Прес-анонс

0

Шановні журналісти! Запрошуємо вас 11 жовтня (п’ятниця) до Великого залу Харківської філармонії (вул. Римарська, 21), де о 13:00 відбудеться прес-конференція саксофоністів з Китаю, Польщі та України, що 12 жовтня зіграють із симфонічним оркестром Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка.

• О 13:00 можна зняти фото та відео репетиції концерту симфонічного оркестру з саксофоном.
• Після репетиції саксофоністи Анна Степанова /Україна/, Ришард Золедзієвскі /Польща/, Ду Ханфон /Китай/ та головний диригент Харківської філармонії Юрій Янко дадуть відповіді на запитання журналістів.

Інформація про концерт 12-ого жовтня:

12 жовтня о 19:00 на сцені Великого залу звучатимуть «Руський танець» із балету «Лебедине озеро» Петра Чайковського, сюїта «Скарамуш» француза Даріюса Мійо, а також твори сучасних композиторів Роберто Молінеллі «4 картини Нью-Йорка» та Роберто Маріно «Подвійний концерт». Цікаво, що «Подвійний концерт» сам Маріно присвятив солістці Анні Степановій. Твір виконає учень Анни доктор Ду Ханфон.

Анна Степанова — саксофоністка та співачка, лауреат багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів. Випускниця середньої спеціальної музичної школи ім. професора П. С. Столярського та Російської академії музики імені Гнєсіних. З 2013 года Анна – засновниця та президент міжнародного конкурсу «Золотий саксофон» і міжнародного фестивалю «Сакс Академія» в Одесі та Києві.

Доктор Хаб. Ришард Золедзієвскі — саксофоніст, педагог, композитор та аранжувальник. Адъюнкт Академії музики імені Короля Ліпінського (Вроцлав), керівник класу класичного саксофона. Навчався саксофону в Консерваторії для музики та театру в Берні – Hochschule der Künste Bern, що у Швейцарії. Отримав освіту під керівництвом таких відомих саксофоністів, як Джон-Едвард Келлі (США), Крістіан Роеллінгер (Франція), Іван Рот та Маркус Вайс (Швейцарія). Виступав у залах Польщі, Бельгії, Нідерландів, України, Канади, Австрії та багатьох інших.

Доктор Ду Ханфон — саксофоніст, доктор філософії. Переможець Азіатського Джаз фестивалю в складі квінтету саксофоністів. Ду Ханфон – президент арт-організації «Yie Yue», яка організовує фестивалі та майстер-класи для молодих саксофоністів світу, а також є співорганізатором Міждународного конкурсу «Золотий саксофон». У 2019 році отримав ступінь доктора філософії. Концертну та викладацьку діяльність продовжує в Китаї.

Share.

Leave A Reply