fbpx

Прима-балерина Маріїнського театру Оксана Скорик виконає партію Одетти-Оділії 30 листопада на сцені Великого залу Харківської філармонії

0

«Природа нагородила її гнучкою статурою, пластичними руками, на диво високим підйомом — балерина зуміла повною мірою реалізувати ці дані. Оксана танцювала з невимушеним ліризмом та прикрасила музику Чайковського чудовим ненав’язливим перефразуванням», — писали про балерину в популярному американському виданні Los Angeles Times.
А народилась Оксана Скорик у Харкові, та свої перші балетні кроки зробила в Харківській хореографічній школі. Закінчила Пермське училище у 2007 році та в тому ж році приєдналась до трупи Маріїнського балету. Оксана — лауреат багатьох міжнародних конкурсів та премій. У 2015 році отримала звання прими-балерини Маріїнського театру. В її репертуарі головні партії «Жизель», «Спляча красуня», «Ромео та Джульєтта», «Кармен-сюїта», «Лебедине озеро», «Анна Кареніна», «Лускунчик» та багато інших.

30 листопада знаменитий класичний балет «Лебедине озеро» в Харківській філармонії! Вистава про одвічну битву добра зі злом у еталонній петербурзькій хореографії! Вистава, де серця глядачів завмирають від 32 фуете Оділії!


Квитки вже у продажу!
Придбати квитки онлайн можна на сайті філармонії:
http://filarmonia.kh.ua/event/balet-lebedine-ozero-2/
Чи забронювати за телефоном:
(067) 31 66 300
(050) 400 48 08 (Viber)

Share.

Leave A Reply