fbpx

Прес-конференція з нагоди концерту органної музики у Харківській філармонії за участі німецького виконавця Маттіаса Нойманна.

0

Учасники прес-конференції:

Вольфґанґ Мьоссінґер, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку з тимчасовим офісом у Дніпрі;

Тетяна Гавриш, Почесний консул Федеративної Республіки Німеччина у Харкові;

Маттіас Нойманн, органіст (Федеративна Республіка Німеччина);

Юрій Янко, Харківська обласна філармонія.

Харківська обласна філармонія не перестає дивувати поціновувачів музики своєю різноманітною програмою в новій органній залі, яка заманює все більше виконавців з різних куточків світу. На цей раз у співробітництві з Генеральним консульством Німеччини вдалось залучити німецького молодого органіста Маттіаса Нойманна. Пан Нойманн є лауреатом Міжнародного конкурсу ім. Й.С. Баха у Лейпцигу, має багатий досвід виступів та викладання по всьому світу: Німеччина, Австрія, Нідерланди, Польща, Італія, Китай, Гонконг, Єгипет, Колумбія. Грі на органі та диригуванню пан Нойманн навчався в Гамбурзі, Берліні та Відні.  Серед його викладачів: Вольфганг Церер, Роман Зуммередер, Лео ван Доеселаара, Паоло Кривелларо, Кристоф Прік.

Незважаючи на великий досвід пана Нойманна це його дебютний концерт в Україні. Дуже приємно, що саме у Харкові відбудеться перше знайомство німецького музиканта з українською публікою.

Представники преси можуть дізнатись про перші враження німецького органіста від свого візиту до міста Харкова, від репетицій на видатному органі та про очікування від виступу та програму концерту, який відбудеться 19 травня у Харківській обласній філармонії.

Генеральний консул пан Мьоссінґер поділиться деякими таємницями щодо цікавих подій у Харкові, які плануються найближчим часом Генеральним консульством у співробітництві з харківськими партнерами.

У разі виникнення питань звертатись до пані Оксани Пілкіної за тел. +38 095 371 37 11

Дата прес-конференції: 18 травня

Час: 13 год.15 хв

Адреса: Харківська обласна філармонія,  вул. Римарська, 21

 

Share.

Leave A Reply