fbpx

Олексій Шадрін 10 серпня виконає Концерт для віолончелі з оркестром мі мінор – останній великий і важливий твір британського композитора Едуарда Елгара

0

Твір 85 був написаний у 1919-ому році. Від всіх інших творів автора він відрізняється суворістю та серйозністю. В ті роки Елгар був пригнічений стражданнями, що спричинила Перша світова війна, а в 1918-ому році композитор переніс операцію. Після закінчення дії наркозу він одразу попросив олівець та папір і записав мелодію. Вона і стала головною темою твору. Вперше концерт був виконаний під управлінням автора восени 1919-го року в Лондоні. Але на 40 довгих років після премєритвір було забуто. І тільки після тріумфального виконання Жаклін Дю Пре у 1962-ому році Концерт для віолончелі з оркестром Елгара увійшов до репертуару всіх знаменитих віолончелістів світу. 
10 серпня у Великому залі філармонії прозвучить також Концерт для віолончелі з оркестром до мажор Й. Гайдна у виконанні Олексія Шадріна та симфонічного оркестру Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка.

Швидке бронювання квитків:  (050) 400 48 08 (Viber)

Купити квиток онлайн: http://filarmonia.kh.ua/event/simfonichna-muzika-28/

Share.

Leave A Reply