fbpx

Один із найоригінальніших творів Бетховена «Хорова фантазія» прозвучить у Великому залі Харківської філармонії 29 лютого

0

Фантазія для фортепіано, хору та оркестру до мінор — особливий твір спадку Бетховена. Фантазію було написано для передріздвяного концерту-академії. Зазвичай саме такими концертами композитори підбивали підсумки творчого року. Слова під готову мелодію на замовлення Бетховена написав поет К. Куфнер за декілька днів до прем’єри. А 22 грудня 1808 року в залі театру «Ан дер Він» заключним номером великої програми у виконанні віденських оркестрантів звучала “Хорова фантазія”. «Імпровізаційний» вступ соліста, переплетіння з оркестром та хор, що оспівує мистецтво… Так бетховенська «Фантазія» стала не химерним фортепіанним концертом з хоровим фіналом, а справжнім ескізом до майбутньої Дев’ятої симфонії.
29 лютого у Великому залі неповторна Фантазія для фортепіано, хору та оркестру до мінор прозвучить у виконанні лауреата міжнародних конкурсів Наталі Золотарьової /фортепіано/, хору оперної студії Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського, головний хормейстер — заслужений діяч мистецтв України Наталія Бєлік, та симфонічного оркестру Харківської філармонії під управлінням заслуженого діяча мистецтв України Юрія Янка.

Детальна програма концерту та квитки онлайн за посиланням:
http://filarmonia.kh.ua/event/simfonichna-muzika-37/

Share.

Leave A Reply