fbpx

Новорічна казка у філармонії

0

З 29 грудня по 9 січня Харківська філармонія підготувала особливий подарунок своїм слухачам — новорічну казку для всієї родини.

“Новорічний тарарам, або пошуки загубленої мелодії” — це музичний спектакль з захоплюючим сюжетом, який розповідає про пригоди жителів планети Музика. Одного разу Хаос зруйнував ідеальну Мелодію, і тепер ФаСолька, Скрипічний Ключ, та Музичний Лад, шукають її, щоб відновити гармонію без якої Новий Рік не настане. У програмі вечора Інтерактивні ігри з залом на музичну тематику, видовищні фокуси, цікаві спецефекти, прекрасна авторська музика, та живий вокал.

“Працювати над музикою до спектаклю було досить легко — розповідає авторка музики до спектаклю Олександра Малацковська — я намагалась знайти в собі ті емоції й теплі враження від музики до дитячих фільмів і спектаклів, які я чула в дитинстві. Віднайти в собі ту маленьку дівчинку і написати досить просту, але цікаву музику. До речі, музика вже пройшла перевірку цільовою аудиторією — мої діти вже співають ці пісні вдома”.

Олександра Малацковська відома своєю музикою до фільмів “Нахлебники”, “Инакомыслие”, “Однажды в Украине”, спектаклю “Барон Мюнхаузен” та ін. Також ця молода й талановита композиторка аранжувала музику до знайомого слухачам Харківської філармонії мюзикл-шоу “Любов у фритюрі”.

Авторка дитячих книжок “Чарівні речі”, “Мандрівні казки”, “Канікули Діда Мороза” письменниця Юліта Ран, що написала текст для спектаклю, розповіла чому варто побачити саме цю новорічну виставу: “По-перше, спектакль йде українською мовою. При всьому різноманітті новорічних дитячих вистав у місті, багато з них російськомовні. По-друге — її музикальність. Прекрасні мелодії Олександри Малацковської, інтерактивні ігри з залом — всі вони теж на музичну тематику. Зрештою, сюжет казки розгортається на планеті Музика! Режисерові Ользі Козуб і її команді вдалося створити чудову казкову атмосферу. А скільки планується сюрпризів на сцені! Але – це поки секрет…”.

Новий рік – це час чарівних пригод, захоплюючих ігр, особливих подарунків, і найкращих пісень. Харківська філармонія зібрала ці найголовніші атрибути новорічних свят і чекає на своїх слухачів.buybutton– 2 січня 11:00
buybutton– 2 січня 13:00


buybutton – 3 січня 11:00
buybutton – 3 січня 13:00


buybutton – 4 січня 11:00
buybutton – 4 січня 13:00


buybutton – 5 січня 11:00
buybutton – 5 січня 13:00


buybutton – 6 січня 11:00
buybutton – 6 січня 13:00


buybutton – 7 січня 11:00
buybutton – 7 січня 13:00


buybutton – 8 січня 11:00
buybutton – 8 січня 13:00


buybutton – 9 січня 11:00
buybutton – 9 січня 13:00

Share.

Leave A Reply