fbpx

На закритті концертного сезону прозвучить Третя симфонія Рахманінова — монументальний оркестровий твір, написаний в останні роки життя композитора

0

Написання симфонії №3 Рахманінов почав влітку 1935 року, тоді він приїхав на нещодавно зведену віллу в Швейцарію, був задоволений своїм новим будинком на березі озера Люцерн, май чудовий настрій.  Дві перші частини симфонії завершив за два місяці, але роботу довелось призупинити через щільний графік виступів композитора. Потім були гастролі в Америці, Франції, Англії. Лондонські критики писали, що Рахманінов схуд і виглядав на сцені втомленим і хворобливим, але грав божественно. Стан здоровя маестро дійсно погіршувався, в нього боліли руки і серце, він потребував лікування. Але, незважаючи на це, Рахманінов повернувся до Швейцарії, щоб написати фінал симфонії, адже знав, що не зможе спокійно лікуватися, не завершивши свій твір. 
18 липня 1936 року в одному зі своїх листів він повідомив, що робота над симфонією завершена. Перше її виконання композитор віддав своєму улюбленому оркестру в Філадельфії. Премєра відбулась 6 листопада 1936 року.

5 липня запрошуємо на закриття 90-ого концертного сезону до Великого залу! Для вас прозвучить Симфонія №3 С. Рахманінова у виконанні симфонічного оркестру Харківської філармонії, диригент — Юрій Янко. Також в програмі: Концерт для скрипки с оркестром П. Чайковського, соліст — Артем Шишков /Німеччина/.
Придбати квитки можна онлайн на нашому сайті.
buybutton

Share.

Leave A Reply