fbpx

На відкритті нового сезону виступить юний талановитий піаніст Богдан Терлецький

0

Народився Богдан у Львові в 2005 році. Ще семирічним почав вчитися грі на фортепіано, а в 11 вступив до Львівської спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької до класу професора Оксани Рапіти. В 14 років став студентом Університету музики та театрального мистецтва Граца в класі професора Мілани Чернявської.
Богдан Терлецький — переможець Міжнародного конкурсу юних піаністів імені Володимира Крайнєва, володар першої премії та Золотої медалі на XII міжнародному конкурсі молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця, а також Гран-прі конкурсу Piano talents (Мілан, Італія). Піаніст бере участь у міжнародних фестивалях LvivMozArt /Україна/, «Відкриваємо Падеревського» /Польща-Україна/, ArtDialog /Швейцарія/, в програмі «Молоді таланти світу» та майстер-класах у Відні, Граці, Ліхтенштейні й Мюнхені. Музикант виступав у престижному Salle Cortot, що в Парижі, а в межах фестивалю «Відкриваємо Падеревського» — у Польщі та США. Богдан є стипендіатом Міжнародної музичної академії Князівства Ліхтенштейн.
4 вересня о 19:00 на сцені Великого залу Богдан Терлецький разом з симфонічним оркестром Харківської філармонії виконає знаменитий Концерт для фортепіано з оркестром №1 П. І. Чайковського. Диригент — Юрій Янко.

Партнер концерту – благодійний фонд VERE MUSIC FUND.

Детальна програма концерту та квитки онлайн за посиланням:
http://filarmonia.kh.ua/eve…/vidkrittya-kontsertnogo-sezonu/

Share.

Leave A Reply