fbpx

Міжнародний проект «Рік Музики Мирослава Скорика». «Парад концертів»

0

Грандіозний міжнародний проект «Рік Музики Мирослава Скорика» 27 квітня ознаменується тріумфальним заходом на сцені Харківської обласної філармонії!

Ексклюзивним подарунком для поціновувачів творчості українського класика стане світова прем’єра Концерту № 10 для скрипки з оркестром. Новий музичний шедевр композитор написав буквально напередодні знаменної події. Для харківської публіки він прозвучить в одному з кращих за акустикою залів нашої країни у виконанні віртуозного львівського скрипаля Марка Комонька.

Яскравий акорд міжнародного проекту, присвячений 80-річчю Маестро, позначиться великою кількістю унікальних творів з творчого доробку української Легенди та зірковим складом солістів. Окрім Марка Комонька, в концерті візьме участь один з найвідоміших віолончелістів України – Олександр Пірієв, який зіграє вже легендарний Концерт №2 для віолончелі з оркестром.

І, наостанок, Симфонічний оркестр Харківської філармонії під орудою одного з кращих диригентів України Юрія Янка подарує музичним гурманам вибрані каприси з циклу «Паганіні-Скорик: 24 каприси» та величний «Карпатський концерт».

«Парад концертів» стане, беззаперечно, історичною музичною подією, яку всі учасники, що будуть знаходитися як на сцені, так і у глядацькому залі, закарбують надовго у своїх серцях.

  

 Учасники:  Програма:
 Симфонічний оркестр Харківської філармонії  М. Скорик. Святкова Увертюра.
 Диригент Юрій Янко  М. Скорик. Карпатський концерт.
 Олександр Пірієв (віолончель, Київ)  М. Скорик. Концерт №10 для скрипки з оркестром. Світова прем’єра
 Марко Комонько (скрипка, Львів)  М. Скорик. Концерт №2 для віолончелі з оркестром.
 Диригент-постановник: Мирослав Скорик  Вибрані твори з циклу «Паганіні-Скорик: 24 каприси»

 

buybutton

 
 

Організатори: Національна концертна агенція «UKR Artists», Харківська обласна філармонія
Інформаційні партнери: UA: Українське радіо, Music Review Ukraine

Share.

Leave A Reply