fbpx

Лауреат міжнародних конкурсів Олексій Шадрін виступить разом із симфонічним оркестром Харківської філармонії під управлінням Анатолія Калабухіна. 24 лютого віолончеліст виконає солюючу партію у Варіаціях на тему рококо П. Чайковського

0

Олексій народився в Харкові у 1993 році в родині музикантів. Навчався у рідному місті в спеціалізованій музичній школі для обдарованих дітей у професора Олени Щелкановцевої, пізніше в Гановерському університеті музики, драми та медіа, клас професора Леоніда Горохова. З 2016-го студент Кронберзької академії, клас професора Франса Хельмерсона. А у 2020-ому Олексій вступив до Музичної капели Королеви Єлизавети (Queen Elisabeth Music Chapel), клас Гарі Хоффмана.
Олексій Шадрін — стипендіат Міжнародного фонду Володимира Співакова, фіналіст III Міжнародного конкурсу Девіда Поппера (Угорщина), переможець Міжнародного конкурсу імені Лисенка (2012 року), удостоєний стипендії Бориса Пергаменщикова.
Віолончеліст виступає у якості запрошеного соліста в Україні, Франції, Швейцарії, Німеччині.
Музикант грає на сучасномі інструменті від майстра Хайко Сеферта Плауена.

Детальна програма концерту симфонічної музики з Анатолієм Калабухіним та квитки онлайн на сайті філармонії за посиланням:
https://bilet.vkino.com.ua/showtime/?theater=hof&showtime=3305&agent=vkino&_=1643989912057

Share.

Comments are closed.