fbpx

Корейський диригент Jooncha Kim виступить у Харківській філармонії

0

Корейський диригент Jooncha Kim виступить у Харківській філармонії

Також до Харкова з Сеула приїхала піаністка Seungyoun Kim. Сьогодні відбулась їхня репетиція з оркестром.

У програмі — два твори Бетховена: симфонія №3 «Героїчна» та концерт для фортепіано з оркестром № 5 «Імператор».

Композитори різних століть називали третю симфонію дивом та відкриттям нової ери в музиці. Деякі з них вважають, що саме в цьому творі розкрилася вся потужна сила творчого генія Бетховена. Народжувалась симфонія в дуже непростий період життя композитора, коли він дізнався, що повернути слух повністю вже ніколи не вдасться. Спочатку твір був присвячений Наполеону, але Бетховен викреслив з партитури ім’я імператора, коли розчарувався в його політиці. Прем’єра симфонії відбулась у Відні 214 років тому. А завтра, 11 травня, твір прозвучить у виконанні симфонічного оркестру Харківської філармонії під управлінням диригента з Сеула Jooncha Kim.

Jooncha Kim, диригент, Корея: «Кожен раз я чую її по-новому, інші оркестранти, інша публіка, кожен раз отримую новий досвід. Репетиції вже почались, ми знайдемо одну ідею та одну музику, яку з радістю представимо харківському слухачу».

Це другий виступ корейського диригента в Харкові. А от піаністка Seungyoun Kim в Україні вперше. І вдруге в житті буде виконувати п’ятий фортепіанний концерт, який у 1812 році у Відні виконав учень Бетховена Карл Черні.

Seungyoun Kim, піаністка, Корея: «Цей концерт — мій улюблений. Я виконувала його в Сеулі на конкурсі піаністів. Для нас такий матеріал — щастя і біль одночасно, адже концерт довгий і нелегкий. Дивіться, тут 72 сторінки нотного тексту, це потребує постійної практики. Але я обожнюю цей твір і мені дуже приємно грати в Харкові, мені здається, що Харків – дуже музичне місто».

Всіх бажаючих послухати видатні твори Бетховена чекаємо 11 травня о 18:30.

buybutton


Share.

Leave A Reply