fbpx

Концертний тиждень 23.08 — 29.08

0

23 серпня — Святковий органний концерт до Дня визволення Харкова

В програмі концерту твори Й. С. Баха, Ф. Ліста, О. Гільмана, Л. Боельмана. За пультом органа Станіслав Калінін.
 
 
 
 
 
buybutton


24 серпня — «Я ♡ Україну»

Святкову програму до Дня Незалежності України виконують інструментальний ансамбль «3+2» (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Ігор Снєдков), Станіслав Калінін/орган/ та солісти філармонії. Звучатимуть улюблені українські мелодії та пісні.
 
 
 
buybutton


26 серпня — Три баритони

На сцені органного залу три баритони: Михайло Маркович, Володимир Єфименко та Микита Бурцев.
 
 
 
 
 
buybutton


27 серпня — Хорова музика народів світу

Звучатимуть хорові твори різних композиторів, народів, країн світу у виконанні хору ім. В’ячеслава Палкіна. Художній керівник – Андрій Сиротенко.
 
 
 
 
 
buybutton


28 серпня — Мікаел Тарівердієв

12-ий концерт із циклу «Симфонічна музика з Юрієм Янком» до 90-річчя від Дня народження Мікаела Тарівердієва. Мелодії до популярних кінофільмів та інші твори геніального композитора виконують симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка. Соліст — Євген Музикант /альт/.
 
 
 
buybutton


29 серпня — Концерт Артема Бражника

До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України Артем Бражник /тенор/ виконає твори М. Лисенка, П. Майбороди, С. Гулака-Артемовського, М. Жербіна, К. Стеценка, Г. Алчевського, М. Леонтовича та інших відомих композиторів. В програмі концерту беруть участь Артем Куріний /баритон/ та Валерій Олешко /рояль/.
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply