fbpx

Концертний тиждень 9.11 — 15.11

0

12 листопада о 18:30 — «Світло незгасимої зірки».

Концерт, присвячений 85-річчю від Дня народження Людмили Гурченко. Романси та пісні з репертуару відомої актриси виконують солісти та колективи філармонії.
 
 
 
 
 
buybutton


13 листопада о 18:30 — «Вокально-інструментальна музика».

Твори сучасних авторів виконують інструментальний ансамбль «3+2» (художній керівник — заслужений діяч мистецтв України Ігор Снєдков), лауреат національного конкурсу Сергій Сердюк /баян/, заслужений артист України Михайло Маркович /баритон/ і лауреат міжнародних конкурсів Вікторія Гіголаєва /сопрано/.
 
 
 
buybutton


14 листопада о 18:30 (Органний зал) — «Ювілеї великих композиторів»

Неповторний тенор Артем Бражник в програмі «Ювілеї великих композиторів». В концерті беруть участь Олександра Дяченко /арфа/, Олена Мальцева /скрипка/, Станіслав Калінін /орган, фортепіано/. У виконанні музикантів звучатимуть твори Й. С. Баха, Д. Скарлатті, Г. Генделя, Л. Бетховена, Р. Шумана, Ф. Шопена, К. Сен-Санса, Р. Планкетта та Ф. Легара.
 
 
buybutton


14 листопада о 19:00 (Великий зал) — До 250-річчя від Дня народження Людвіга ван Бетховена

В програмі концерту, присвяченого 250-річчю від Дня народження Людвіга ван Бетховена, звучатимуть два твори великого композитора: Симфонія №7 та Концерт для фортепіано з оркестром мі-бемоль мажор, ор.73, у виконанні симфонічного оркестру Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка. У П’ятому фортепіанному концерті солює лауреат міжнародних конкурсів Наталя Золотарьова.
 
buybutton


15 листопада — «Лебедине озеро»

Концерт для всієї родини у затишній атмосфері органного залу. Звучить музика з балету П. І. Чайковського «Лебедине озеро» у органному виконанні. За пультом органу Станіслав Калінін. Художнє слово — Юрій Мережко.
 
 
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply