fbpx

Концертний тиждень 8 – 14 квітня

0

9 квітня – “На крилах весни”

У вівторок 9 квітня тендітна і темпераментна Наталія Коваль (ліричне сопрано) готує прекрасний вечір любителям вокальної музики. У концертній програмі «На крилах весни» зірка Харківської оперети виконає відомі романси і пісні під акомпанемент заслуженого діяча мистецтв України Олександра Склярова (фортепіано) та заслуженого артиста України Василя Дмитренка (скрипка).

 
buybutton


10 квітня – Гала-концерт “Арфові барви”

Харківська арфова школа вважається однією з найсильніших в Україні, тож поява дотичного проекту є закономірною. Він має багато напрямків — це і конкурс, і майстер-класи, й концертні заходи. 10 квітня на сцені філармонії відбудеться гала-концерт переможців ІІ Міжнародного арфового конкурсу «Арфові барви», де виступатимуть лауреати конкурсу, а також арт-директор фестивалю Вероніка Лемішенко. Володарка титулу «HarpMasters Celebrity Master–2014» за версією Міжнародної арфової академії HarpMasters (Швейцарія) харків’янка Вероніка Лемішенко у 2018 році дебютувала з концертом у Королівській академії музики у Лондоні. На концерті у Харкові талановита молода арфістка виступатиме у супроводі симфонічного оркестру філармонії.

buybutton


13 квітня – “Ефект Моцарта”

«Ефект Моцарта» — унікальний цикл концертів для майбутніх мам і маленьких дітей. Дослідження показують, що прослуховування живого виконання класичної музики допомагає вагітній жінці гармонізувати свій стан, налагодити контакт зі своїм майбутнім і вже народженим малям. У той же час у дитини формується емоційна сфера, удосконалюється мислення, виховується доброта і чуйність. В концерті беруть участь провідні солісти філармонії.

buybutton


13 квітня – Франція сучасників

13 квітня у філармонії знову звучатиме французька музика у виконанні симфонічного оркестру філармонії та «Шопена в бугі-вугі» — так французька преса називає піаніста Фабріса Ульрі. В його творчому доробку понад 20 альбомів, безліч концертів і міжнародних гастрольних турів, премія Паризької джазової академії та виступи в теле- і радіошоу. Його божевільна енергія виливалась в не менш божевільні проекти: в 2005 році він імпровізував на фортепіано 24 години без зупинки (з 5-хвилинними перервами через кожні 6 годин), при цьому не повторюючи двічі жодної музичної теми. В програмі вечора — симфонічна музика Гюстава Прати, концерт для фортепіано з оркестром Фабріса Ульрі у виконанні автора, а також концерт для скрипки з оркестром Чайковського (солістка — Дарія Ліст).

buybutton


14 квітня – Відкриття фестивалю “Sensation of Tango”

Наступного ж дня філармонію заполонить аргентинське танго. 14 квітня на сцені відновленої Великої зали відбудеться відкриття фестивалю «Sensation of Tango 2019» — яскраве шоу аргентинського танго від професійних тангерос Густаво Роса та Гізели Натолі з Аргентини у супроводі симфонічного оркестру філармонії. Разом з концертом відкриється фотовиставка «Світ очима Танго».

 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply